Aynı gün teslim seçeneğini görmek için gönderim yapmak istediğiniz şehri, ilçeyi ya da mahalleyi yazabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Bizler, Türkiye’de e-ticaret alanında devrim yapmak amacıyla Kialvis firmasını kurarak kaliteli ürün siparişi konusunda hizmet veren özverili bir şirketiz. Özellikle, yeni dönemde sektörün büyümesiyle kaliteli ürün, güvenilir alışveriş ve hızlı teslimat gibi konularda titiz davranılmadığını fark ettik. Vatandaşlarımızın doğru ve güvenli bir şekilde internetten alışveriş yapabilmesi için de gece gündüz çalıştık ve 2021 yılından beri siz değerli müşterilerimizin yanında olmayı başardık.

Günümüz teknolojisiyle hizmet sektörünü birleştirdiğimiz şirketimizde, kuruluşumuzdan beri bağlı olduğumuz kalite standartlarına bağlı kalıyoruz. Özellikle, sipariş ettiğiniz hiçbir ürünü denemeden ve kalitesini test etmeden sizlere göndermiyoruz. Böylece zarar etsek bile memnuniyetinizi en üst seviyede tutuyor ve bizimle yaptığınız alışverişten mutlu olarak ayrılmanızı sağlıyoruz. Bu tutumumuz, her ne olursa olsun müşteriyi birinci plana aldığımız ve memnuniyetini sağladığımız felsefemizin bir yansımasıdır da diyebiliriz.

Her türlü ürünü kolayca bulabileceğiniz yeni nesil e-ticaret sitemizde, bizlere güvenen kişilerin rahat edebilmesini hedefledik. Bu yüzden her geçen gün sitemize yeni ürünler eklemeye devam ediyor, tek adresten her türlü ihtiyacınızı karşılayabilmenizi sağlıyoruz.

Haftanın her günü ve günün her saati aktif olarak çalıştığımız müşteri hizmetlerimizle, sizlerin tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermeye çalışıyoruz. Sektörde, gözünüzü kapalı bir şekilde güvenebileceğiniz, ürünleri test ederek sizlere gönderen ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Kuruluşumuzdan beri bağlı olduğumuz felsefemizi ve yakaladığımız standardımızı sürdürmeye devam edeceğimizden kesinlikle emin olabilirsiniz.

Misyonumuz

Misyonumuz 2021 yılında çıktığımız bu yolda, hizmet kalitemizden ödün vermeden her türlü ürünü müşterilerimize ulaştırabilmektir. Bu yolda her geçen gün çalışmalarımıza devam ediyor ve arkamızda mutlu yüzler bırakıyoruz. Kaliteli ürün siparişi konusundaki iddiamızı koruyor, sizlerden olumlu geri dönüşler alabilmek için çalışıyoruz. Kialvis olarak misyonumuzu her daim yerine getireceğimizin sözünü de sizlerin huzurunda veriyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, e-ticaret dünyasında zirvede yer almak ve ülkemizdeki tüm vatandaşlarımızı kaliteli dağıtım ağımızla tanıştırabilmektir. Sipariş verdiğiniz gün içerisinde yapacağımız hızlı teslimat özelliğini, özverili çalışanlarımızın da desteğiyle aktif etmeyi planlıyoruz. Gelecekte bu ve bunun gibi pek çok özellikle en kapsamlı e-ticaret sitesi olmaya hazırız. Peki siz Kialvis’in ayrıcalıklı müşterisi olmaya hazır mısınız?

Kategoriler
Hesabım
Anasayfa
Sepetim 0
Arama Yap